• ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

• Święto Konstytucji 3 Maja to jedno z najważniejszych świąt państwowych w naszym kraju. Nawiązuje ono do wydarzeń z 1791 r., kiedy to podpisano pierwszą w Europie i drugą na świecie konstytucję. Uczniowie klasy siódmej, oraz wybiórczo z klas pozostałych, z tej okazji przedstawili swoim kolegom i koleżankom część artystyczną, przypominając te ważne wydarzenia. Montaż słowny ubogacili oprawą wokalną uczniowie klasy trzeciej, przepięknie wykonując utwory patriotyczne. Przedstawienie było ważną lekcją historii, bo przecież naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości.

Podczas akademii został rozstrzygnięty konkurs wiedzy o patronie naszej szkoły księdzu Pawle Komborskim. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 4-6. Laureatami konkursu zostali:

I NelaBaran, Marcelina Szczepek

II Gabriela Jajko

III Hubert Szczepek

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im wielu dalszych sukcesów.

• Dożywianie - maj

• Informujemy, że koszt dożywiania za miesiąc maj wynosi:

• oddziały przedszkolne: 90 zł,
            • klasy 1 - 8: 70 zł.