• Dożywianie - luty

• Informujemy, że koszt dożywiania za miesiąc luty wynosi:

• oddział przedszkolny 0a - 42 zł;
            • oddział przedszkolny 0b - 36 zł;
            • klasy 1 - 4 - 30 zł.

Prosimy o wpłacanie pieniędzy w danym miesiącu.

• Zapisy do klasy I na rok szkolny 2022/2023

• Zgodnie z Zarządzeniem Nr 16/2022 Burmistrza Brzozowa z dnia 20 stycznia 2022 roku w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Brzozów, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. Pawła Komborskiego w Przysietnicy informuje, że zapisy dzieci urodzonych w 2015 r. do klasy pierwszej odbywać się będą w następujących terminach:

1.  dla kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły –  od 1 lutego  do 25 lutego 2022 r.
            2. dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły – od 1 marca  do 25 marca 2022 r.

Wszelkie informacje o zapisach dostępne są w sekretariacie szkoły tel. 134349410.

Karty zapisu można otrzymać w sekretariacie szkoły lub pobrać poniżej:

pod_do_szkoly_podst.doc

• Wyjazd na lodowisko

• W dniu 20 stycznia 2022 roku nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali wyjazd integracyjny na lodowisko przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie dla uczniów klas 4-8. Celem wyjazdu była przede wszystkim wspólna zabawa podczas jazdy na łyżwach, promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, opanowanie właściwej techniki jazdy, a także kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej. Uczniowie, którzy dobrze radzili sobie na lodzie, w ramach pomocy koleżeńskiej udzielali cennych rad i wskazówek swoim młodszym kolegom i koleżankom. Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni i deklarowali chęć brania udziału w kolejnych wyjazdach.

• Wyjazd na narty

• Dnia 12 stycznia 2022 r. grupa uczniów z naszej szkoły udała się na wycieczkę do Ośrodka Sportów Zimowych KiczeraSki w Puławach. Pod opieką opiekunów i instruktorów zdobywali umiejętności jazdy na nartach oraz dowiedzieli się jak bezpiecznie i odpowiedzialnie korzystać ze stoków narciarskich. W tym roku zima nie spłatała nam figla i przywitała nas przepiękną aurą. Był śnieg, pogoda i dobre humory. Do domów uczniowie wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni 🙂 Z radością czekają kolejny na wyjazd.

• Dzień Babci i Dziadka

• Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić te dni w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk - na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.
            Filmowe życzenia dla Babć i Dziadków:

• Interaktywne spotkanie z bajką

• Dnia 13 stycznia 2022 roku Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, po dłuższej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną, przygotował dla swoich widzów niezwykły spektakl. Uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki  w ciekawy sposób mogli obcować z teatrem, sztuką i magią. Zaprezentowany spektakl pozwolił widzom przenieść się na 4 plany filmowe, gdzie artyści przedstawiali fragmenty z bajek: „Pinokio”, „Sindbad”, „Królowa Śniegu” oraz „Pocahontas”. Projekcja dostarczyła dzieciom wielu emocji. Z zaciekawieniem słuchały narratora, odpowiadały na jego pytania oraz obserwowały iluminację i łapały bańki mydlane. Każde dziecko otrzymało książeczkę wraz z zakładkami z wizerunkiem bohaterów obejrzanych bajek. Zapraszamy  do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

• Dożywianie - styczeń

• Informujemy, że koszt dożywiania za miesiąc styczeń wynosi:

• oddziały przedszkolne - 60 zł;
            • klasy 1 - 8 - 39 zł.

Prosimy o wpłacanie pieniędzy w danym miesiącu.

Opłatę za dożywianie należy wpłacić na konto Szkoły Podstawowej nr 2 w Przysietnicy:18 1020 2980 0000 2502 0091 2550